Sadržaj:
- Ferrari 250 GT Coupe Speciale iz 1957. Pinin Farina
- Državni landaulet Rolls-Royce Phantom V iz 1967., autor Mulliner Park Ward
- 1930. Cadillac V-16 Sport Phaeton tvrtke Fleetwood
- 1993. Vector Avtech WX-3R Roadster Prototype
- 1953 Bentley 'Blue Train' Recreation by Racing Green
- 1960 AC Ace-Bristol
- 1951. Spartanski kraljevski dvorac
- 1967. Cadillac Eldorado ‘El Conquistador’ Johna D’Agostina
- 1952 Willys M38 Korejski ratni džip
Video: 9 Najhladnijih Automobila Koji će Se Naći Na Aukciji U RM Sotheby’s Arizona
2024 Autor: Francis Oldridge | [email protected]. Zadnja promjena: 2023-12-16 20:39
Sveta zemlja za kolekcionare klasičnih automobila, RM Sotheby's Arizonauction, započet će od 17. do 18. siječnja 2019. godine, s više od 150 ludo seksi, vintage, rijetkih i uspravnih cool automobila proizvođača automobila kao što su Rolls-Royce, Porsche, Cadillac, Ferrari, Vector i još mnogo toga.
Domaćin u Arizoni Biltmore Resort i Spin Phoenix, postava se kreće od prevarenih ratnih džipova do Rolova 60-ih s vintage televizorom u kočiji do najluđih Mercedesa koje smo ikad vidjeli, čak i kolekcionarskih vila za kampere.
Pregledali smo svaku seriju kako bismo pronašli devet najzgodnijih automobila u RM Sotheby’s Arizont koji će se prodati najvišoj ponudi.
Ferrari 250 GT Coupe Speciale iz 1957. Pinin Farina
h3> 11 000 000 - 13 000 000 USD
Ne postoji nijedan drugi Ferrari ove vrste (otuda i cijena), jer je Coupe GT '57 250 GT posebno izrađen za belgijske kraljevske obitelji, koji su u to vrijeme bili prijatelji s dizajnerom automobila. Ovaj prilagođeni automobil uključuje dugi nos s pokrivenim farovima sličan 250 GT Tour de Franceu koji se trkao Berlinettama iz 50-ih (sportski kupe s dva sjedala popularni od strane Ferrarija). Prednji blatobrani su spojeni velikim kromiranim otvorima koji daju super elegantan izgled. Ukupne proporcije, posebno stražnje staklo i tretmani na bokobrani, također su bile specijalizirane. Automobil dolazi s periodnim fotografijama, medicinskim isječcima, računima za restauraciju, a stručnjaci Sotheby'sa nazvali su "jednim od najznačajnijih cestovnih automobila 1950-ih".
Ispod haube
Državni landaulet Rolls-Royce Phantom V iz 1967., autor Mulliner Park Ward
h3> 1.000.000 - 1.500.000 USD
Jedan od pet proizvedenih originala, Phantom V State Landaulet izgleda strašno - uostalom, automobil je naručila vlada Romanithen, koju je kasnije koristila engleska kraljica tijekom pohoda na Bermuda i Kajmanskim otocima. Rolls je paradirao i astronautom Buzzom Aldrinom. Iako je predloženo za izlaganje u muzejima i za stavljanje na tržište ljubiteljima povijesti, igramo da Phantom V State odvedemo na vikend putovanje, krstareći obalom s landauletom odozgo prema dolje. Ovo je Rolls koji ima televizor na stražnjem sjedalu.
Ispod haube
1930. Cadillac V-16 Sport Phaeton tvrtke Fleetwood
h3> 750.000 - 900.000 USD
pravi klasični američki automobil, netaknuta restauracija na ovom Cadillacu V-16 Sorts Phaeton iz 1930. godine osvojila je nagrade Antique Automobile Club of Americ (AACA) i Classic Car Clubf of Americ (CCCA). Prokleto je zgodan caddy, ali ova je vožnja također jedan od samo 18 preostalih Sport Phaetona. To je ogromno jer je V-16 bio glavni za Cadillac. U osnovi, to su dva motora u jednom dijelnom karteru i radilici, ali imaju pojedinačne cjelovite sustave za gorivo (tj. Rasplinjače, ispuh itd.). Rezultat je glatka, slatka snaga koja je bila nova jer je bila manje bučna. Izvana hipnotizira, ali nutrina je čudesna zagonetka auto-inženjeringa.
Ispod haube
1993. Vector Avtech WX-3R Roadster Prototype
h3> 450 000 - 550 000 USD
manje poznati sportski automobil, Vector je bio američki automobil koji se ovdje u SAD-u proizvodio četiri kratke godine u ranim 90-ima. Avtech WX-3R bio je jedini ikad roadster. Styling je inspiraciju dobio iz borbenih zrakoplova, samo malo zakrivljenijih, a svjetlucavi ametist ljubičasti kolorit natjerao je glave da se okrenu na svom početnom debiju. Vrata u škarama i Rodeck twin-turbo V-8 postavljeni iza putničkog prostora možda su neobični, ali u tome je ljepota Vektora.
Ispod haube
1953 Bentley 'Blue Train' Recreation by Racing Green
h3> 400 000 - 500 000 USD
Popularan među playboy milijunašima, originalni Bentley s "plavim vlakom" ne prodaje se sto milijuna posto, jer je svojedobno pripadao nasljedniku južnoafričkog rudnika dijamanta i zlata i smatra se najljepšim šest brzina ikad stvorenim. Zarad Bentleyevih revnitelja, Racing Green Engineering iz Ujedinjenog Kraljevstva iskoristio je svoje 30-godišnje iskustvo obnavljanja i izgradnje Bentley Specialsa i ponovno stvorio Plavi vlak. Ta-da! Dovršen 2018. godine i jedini ikad probni pogon, ovaj bootleg ima osmocilindrični motor i unutarnje kocke s kristalnim dekanterima.
Ispod haube
1960 AC Ace-Bristol
h3> 250.000 - 300.000 USD
O ovom obnovljenom AC Ace-Bristolu ne trebate puno reći jer bi slike trebale reći sve. Mislim, pogledajte ovu jebenu vožnju. Ovo je osnovni komad za kolekcionare natjecatelja roadstera. Obratite pažnju na detalje razdoblja poput AC poklopca za gorivo, blatobrana, raskošnih upravljača s drvenim obodom i klasičnih britanskih žičanih kotača.
Ispod haube
1951. Spartanski kraljevski dvorac
h3> 200 000 - 250 000 USD
Ako ste mislili da su treneri za putovanja samo za skitnice, razmislite ponovo. Izuzetno priželjkivani kraljevski dvorac Spartan nazvan je "Cadillac" zračne struje, a nakon puštanja koštao je koliko i mali dom. Potpuno restauriran, ovaj zločesti dječak ima sve, uključujući unutarnji namještaj iz sredine stoljeća, vezene jastučnice i starinski namještaj za travnjake. Kao i svi drugi Spartanci, Royal Mansion napravljen je od aluminijskog zrakoplova i nalazi se na čeličnim tračnicama. Ne brinite, tu su novi LED ravni zaslon i postaja za iPod.
Ispod haube
1967. Cadillac Eldorado ‘El Conquistador’ Johna D’Agostina
h3> 80.000 - 100.000 USD
Izvučen iz kolekcije automobila poznatog bubnjara Travisa Barkera, ovaj Cadillac Eldorado iz 1967. godine zvijezda je padalica za jednog kolekcionara klasičnih automobila koji će mu staviti u džep. Da, lak je posao izvan ovog svijeta (odradio ga je nagrađivani prilagoditelj Gene Winfield), ali sam automobil također je značajan po tome što je prvi caddy koji je imao stilski izgled kupea s brijaćim rubovima, lakše rukovanje i pogon na prednje kotače. Motor je prilagođen i nije isti kao originalni El Conquistador, ali koga briga. Ovo je najluksuzniji hot štap koji ćete ikad vidjeti.
Ispod haube
1952 Willys M38 Korejski ratni džip
h3> 40.000 - 50.000 USD
Osjećat će se pobjednički pobijedivši u ponudi za ovaj autentični korejski War-erWillys M38. Osim što je Jeep '52 obnovljen iz temelja, dolazi s priborom, uključujući mitraljez kalibra M2 kalibra „MDeuce“, dvije puške za obuku M1 Garand (koriste se za demonstraciju utovara / istovara i čišćenja), mačete, bajonete, kacige, bočno postavljena sjekira i lopata, nekoliko uspavanih granata, razne konzerve streljiva i GI platnene vrećice. izuzetno neobičan i rijedak nalaz, ovaj će džip zauvijek biti dio američke vojne povijesti.
Ispod haube
Preporučeni:
10 Automobila Koji Definiraju Njihove Automobilske Marke
Ovih 10 automobila naslijeđenih marki poput Jeepa, Dodgea i Forda pomoglo je utrti put modernim vozilima
Zašto Se Viski S Djetelinom Može Naći Samo U Odabranim Golf Klubovima
Tražite li posebnu sippericu za sljedeći put kad budete na vezama? Pogledajte seriju Whisky Clover koja je ekskluzivno izdanje za golf igralište. Fore … prste, molim
5 Otkrića Na Salonu Automobila U Ženevi 2018. Koji Razbijaju Plijesan
Sajam automobila u Ženevi nije poput bilo kojeg drugog automobila na svijetu. Superautomobili, jednokratni prilagođeni projekti i halo modeli obiluju sumračnom zonom bogatstva i ambicija. Evo pet najvećih otkrića iz 2018. godine
Na Aukciji Su Predstavljena 3 Starinska Automobila Koja Su Nekada Bila U Vlasništvu Rock Legends
18. ožujka 2018. Bonhams će na aukciji prodati tri prekrasna vozila koja su nekada pripadala Sir Paulu McCartneyu, Sir Rodu Stewartu i Nicku Masonu. Sve što vam treba je ljubav, ali ljubav neće platiti očekivanu cijenu na aukciji u ovim rijetkim vožnjama
Na Aukciji Su 2 Starodobna Automobila Koja Su Nekada Bila U Vlasništvu Beatlesa
Pozornost navijača Beatlesa: U dražbenom bloku nalazi se Aston Martin koji je ranije bio u vlasništvu Sir Paula McCartneya i Mini Cooper koji je nekad pripadao Ringu Starru